Pracovní příležitost

Staňte se součástí našeho týmu!

Rozšiřujeme tým! V pozici finančního konzultanta se budete podílet na vizi Finančního rozvoje. Objevíte kouzla naší práce a získáte plnou podporu. Naučíte se, jak pracovat s klienty. Získáte jedinečné know how ze světa investic, hypotečních úvěrů a pojištění. Těšit se můžete na kolektiv zkušených obchodníků a poradců, kteří s vámi budou každý týden sdílet to nejlepší know how. Máme pro Vás připravené profesionální kurzy zakončené certifikací Finančního rozvoje.

Co získáte?

Osobní rozvoj

Naše firemní kultura propojuje propracované tréninkové programy s možností certifikace, osobní mentoring a zejména dlouhodobé koučování, díky kterému lidé v týmu velmi rychle rostou a směřují k životní radosti.

Nejlepší adaptace

Naši lidé využívají nejlepšího systému adaptace v ČR a na Slovensku. Celý adaptační rozvojový proces je propojen s online adaptací, kde najdete na videích vše, co jste zažili v rámcí živých tréninků. Díky tomu roste většina našich konzultantů na nejvyšší pozice během několika měsíců.

Budování osobní značky

Dostanete podporu při tvorbě značky nejen v online prostředí. Konzultanti v našem týmů získávají řadu klientů právě díky silné osobní značce. Proto je součástí naší práce propracovaný systém na budování osobního brandu. Díky silné osobní značce pro vás bude práce výrazně jednodušší a bude vám přinášet větší radost.

Know-how zkušených poradců

Čerpáme informace od těch nejlepších lidí z oboru. Při strategickém vedení klienta nezůstáváme pouze v lokálním prostředí. Inspirujeme se také od odborníků a expertů v zahraničí, kteří jsou úspěšní v daných oblastech.

Osobní přístup

Každý člověk je jedinečný a má své přednosti, které se mohou odlišovat od druhých. Na počátku spolupráce projdete analýzou silných stránek a vašich jedinečných kvalit. Na základě této analýzy získáte individuální přístup, který umožní maximálně využít vašeho skutečného potenciálu.

Finanční odměna

Naše kariéra nabízí nejvyšší provizní odměny z celého trhu. V kombinaci s již zmíněným osobním rozvojem, adapatcí, budováním osobní značky, poradenským know-how a osobním přístupem se tak jedná o prostředí, díky kterému můžete být velmi úspěšní.

Pošlete nám zprávu