Jak vyniknout od úplných začátků? Co je potřeba znát pro přípravu profesionálního klientského řešení? Jak klientovi vysvětlit skutečnou přidanou hodnotu poradenství a vést jej k bohatství?

Jedinečný workshop o budování osobní značky. Naučíte se, jak dlouhodobě vytvářet kvalitní obsah, který prodává. Překonáte strach z kritiky a získáte podporu zkušeného mentora, který Vám bude se vším pomáhat.

Středně pokročilý kurz pro finanční konzultanty. Většina kurzu je věnována komplexnímu poradenství a investicím. Poznáte záludné a líbivé produkty a naučíte se principy wealth protection, díky kterým se pro klienta stanete tou nejlepší dlouhodobou podporou.

Být šťastný. To je hlavním a nejhlubším cílem každého člověka. Veškeré životní snažení nás má v konečném důsledku dovést k pocitu štěstí. Jak štěstí budovat a rozšiřovat? Proč nepodmiňovat štěstí dosažením materiálních cílů? Jak být šťastný už teď?

Finanční expert #3

Pokročilý kurz určený pro finanční konzultanty. Praktické využití makroekonomie, finanční deriváty a vedení klienta k jeho cílům.

finance

Nejlepší rozvoj konzultantů

Děkuji, že jsem mohl dojít na tvé workshopy, které mě hodně naučily a ukázaly moje silné stránky na kterých dál pracuji. Každý by měl znát, v čem je silný a věnovat se tomu. Před těmito workshopy jsem tušil, co mě baví, v čem jsem dobrý, ale až po konzultacích s Honzou jsem si to uvědomil. Ještě jednou díky, Honzo!
radek fajmon
Radek fajmon
Senior finanční konzultant
Děkuji za každý tvůj workshop – posouvají mě dál. Je to neuvěřitelné. Díky.
petr hejda
petr hejda
Senior konzultant a zakladatel Důstojného rozloučení
Honzu znám již několik let a je sám příkladem toho, kam se člověk může dostat díky cílevědomé práci. Jeho workshopy mají vždy odlišnou náplň, tudíž se člověk nenudí, ale naopak se rozvíjí po více směrech. Na osobních setkáních jde Honza více do hloubky a doslova vás „rozebere“ do posledního šroubku. Díky dlouhodobé spolupráci mi pomohl v osobním životě nastavit si dlouhodobé cíle, vize a postupné kroky k nim. Děkuji moc!
Msc. Vojtěch navrátil
Senior finanční konzultant